Kooli aktus EESTI VABARIIK 102!

Eesti Vabariik 102 aktus. Tänane aktus oli väga südamlik ja hästi mitmekülgse programmiga. Tunnustasime meie muusikaõpetaja Ene Järvikut, kes sai täna EV Presidendilt teenetemärgi – Valgetähe V klass! Vabariik oleme ju meie – iga inimene oma panuse, eeskuju ja väärtuste ning tegudega. Aktusel osales Itaalia Suursaadik Daniele Rampazzo koos abikaasaga ning andis kooliperele edasi parimad õnnesoovid EV sünnipäevaks. Kooli hoolekogu esimees Toomas Sepp rõhutas nii koolipere kui ka pere tähtsust ning ühtsust õpilaste elus. Kristiine Tallinn Lionsite esindaja Peeter Lepp andis üle rahvusvahelise Lionsite “Rahu-teemalise” joonistuskonkursi tunnistused parimatele joonistajatele. Oli tore ja mitmekülgne kontserdiprogramm ning peale seda said kõik nautida Lions Tallinn Kristiine poolt kingitud koogikesi. Tänud aktus-kontserdi korraldajatele, osalejatele ning külalistele!

Ilusat Eesti Vabariigi sünnipäeva!

EstoniaUSA